Elektrický vozík – HECHT WISE BLUE

2 099,00 

Akumulátorový vozík vhodný pre seniorov, max. dojazd na jedno nabitie až 42 km (závisí od záťaže a terénu), 500W výkon, akumulátor 24 V/40 Ah, max. rýchlosť 15 km/h, max. zaťaženie 150 kg

Ahoj kalkulačka

Cena dopravy pre produkty nad 30 kg môže byť vyššia.
Pre určenie ceny dopravy Vás budeme kontaktovať.

Možný predaj na splátky

Bližšie informácie na 0905 357 375

Katalógové číslo: 8595614944137 Kategórie:

Popis

Elektrický vozík HECHT WISE – skúter pre seniorov a osoby so zníženou pohyblivosťou alebo invalidov. Pohodlné kreslo je polohovateľné, po jednoduchom stlačení páčky možno aj otáčať, aby sa ľahšie vystupovalo a nastupovalo. Štvorkolka sa ovláda pomocou páčok na riadidlách, na ovládacom paneli je možné okrem iného otočným gombíkom obmedziť aj maximálnu rýchlosť. Pod riadidlami je praktický kôš na uloženie osobných vecí alebo menšieho nákupu. Vozík je možné doplniť aj druhý väčším košom za sedadlom, tento kôš je však ako voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky).

Táto štvorkolka má nosnosť 150 kg, jej maximálna rýchlosť je 15 km / h. Bez problémov možno stúpať do kopca s maximálnym sklonom 20 °. Dojazd na jedno nabitie je až 42 km (môže byť ovplyvnený hmotnosťou používateľa, terénom a ďalšími faktormi)

Pre riadenie nepotrebujete vodičský preukaz. Pre bezpečnejší pohyb v obci je vozík vybavený svetlometom, smerovkami, klaksónom a spätnými zrkadlami. Z pohľadu zákona sa však nejedná vozidlo, užívateľ je považovaný za chodcov. Ako taký je povinný používať chodníky, prechody pre chodcov. Na cestu smie, len ak nemožno chodníky využiť, aj potom sa však musí správať obdobne ako chodec a nesmie obmedziť alebo ohroziť cestnú premávku.