Keramický gril – HECHT FERNO BLACK

789,00 

Keramický gril s unikátnymi vlastnosťami na grilovanie, pečenie, pomalé dusenie a údenie. Rozsah teploty 100 – 425 °C umožní jedinečnú prípravu pokrmov, aké s inými grilmi nedosiahnete.

Ahoj kalkulačka

Cena dopravy pre produkty nad 30 kg môže byť vyššia.
Pre určenie ceny dopravy Vás budeme kontaktovať.

Možný predaj na splátky

Bližšie informácie na 0905 357 375

Katalógové číslo: 8596520010619 Kategórie:

Popis

HECHT FERNO BLACK je keramický gril, ktorý vám vďaka svojej jedinečnej konštrukcii umožní grilovať ako profesionál. Keramická pec grilu umožňuje dosiahnutie teplôt od 100 do 425 °C, pričom sa teplota rovnomerne rozkladá v 2 cm hrubej keramickej stene. To umožňuje dlhodobo udržiavať vysokú a konštantnú teplotu a zároveň aj vysokú vnútornú vlhkosť počas pečenia. Jedlo sa preto tak nevysušuje, zostáva vo vnútri šťavnaté aj pri dlhom a pomalom dusení.

Konštrukcia tohto grilu vychádza zo storočiami osvedčenej japonskej rúry, preto je aj veľmi úsporná, oproti bežnému grilu spotrebujete len približne 50% uhlia. Teplomer vstavaný vo veku v spojení s liatinovým komínčekom a nerezovými dvierkami vám dáva dokonalú kontrolu nad teplotou vo vnútri grilu.

Čierna glazovaná keramika v kombinácii s nerezovou oceľou a sklopnými policami z odolného bambusového dreva dáva grilu exkluzívny vzhľad.

Vďaka možnosti rozpáliť gril na vysokú teplotu sa aktivuje tzv. samočistiaca funkcia – zvyšky jedla, tuku a sadze sa jednoducho vypečú a zhoria.

Takto masívny gril samozrejme niečo váži, preto je pre ľahkú manipuláciu vybavený pojazdovými kolesami. Keramické veko s liatinovým komínčekom je upevnené na závese s pružinami, aby ho bolo možné ľahko otvárať a zatvárať.